Vanaf zaterdag 17 januari is in Het Zonnehuis een nieuwe en veelzijdige expositie te zien. De tentoonstelling combineert schilderijen van Mieke van den Boogert-Vollering met keramisch werk van cursisten van Kade40.
Mieke van den Boogert-Vollering is geboren en getogen in Vlaardingen. Haar jeugd op een boerderij vormde de basis voor haar creativiteit: ver van de stad leerde zij spelen en creëren met materialen uit de natuur en zelfgemaakte objecten. Deze achtergrond is nog altijd zichtbaar in haar werk. Mieke maakt voornamelijk figuratieve schilderijen in acrylverf, soms verrijkt met andere materialen.
Daarnaast is in de vitrine in de centrale hal keramisch werk te bewonderen van tien verschillende keramisten die elkaar kennen van de werkplaats Keramiek bij Kade40. Ieder werkt op een eigen manier, wat zorgt voor een verrassend en afwisselend geheel. De meeste objecten zijn met de hand gevormd, enkele zijn gemaakt op de draaischijf.
De tentoonstelling is te bezoeken van 17 januari t/m 14 maart in Het Zonnehuis, Dillenburgsingel 5 te Vlaardingen. Combineer je bezoek met een heerlijk kopje koffie of thee in de Brasserie.
Je bent van harte welkom om te komen kijken en je te laten inspireren!